Štefan Svitko

Lakovanie rámov a heliem pre reprezentantov Slovenska je pre mna od začiatku výzva. Števo je môj dlhoročný kamarát a čo sa športovej kariéry týka, aj veľký vzor. Tiež som dlhé roky jazdil na motorke. Okrem iného sme aj susedia. Lakovanie heliem už každoročne patrí k nemu. Števo si dáva každý rok nastriekať prilbu na Dakar, aby tam mal aj svoje dievčatá. Raz ma oslovil a odvtedy mu každý rok striekam prilbu ja. Je to pre mňa veľká česť a zároveň radosť vidieť svoje dielo tak ďaleko vo svete.

21-násobným majstrom Slovenska v endure a cross country
3-násobným majstrom Európy 
10x štart na Rally Dakar a je najúspešnejším Slovákom v tejto súťaži  -2.miesto 

Rasťo Baránek

Rasťo je sympatický mladý zjazdár so skvelými úspechmi u nás aj vo svete. Bol som rád, keď ma spolu s týmom Kellys oslovili na spoluprácu. Rasťovi som striekal dve prilby, jednu „bežnú“ a jednu „reprezentantskú“. Vždy sledujem jeho úspechy a som rád, že je vzorom aj pre mladších športovcov, ktorých motivuje k športu. ☺

Rasťo je úradujúcim Majstrom Slovenska v zjazde (2022), k čomu mu gratulujeme

Petronela Ižová

Nádejná mladá reprezentantka Slovenska v kanoistike, ktorá nás reprezentuje po celom svete a umiestňuje sa na popredných miestach. Robili sme jej prilbu, ktorá ju odlišuje od súperiek a je hneď viditeľná z vody. Veríme, že o nej budeme ešte veľa počuť

denis kohut

Ďalší zjazdár je Denis a jazdí za CTM Racing Team. Denis, okrem množstva iných úspechov je elitný, aj juniorský majster Slovenska a podarilo sa mu získať aj 5.priečku na Majstrovstvách Európy. Lakovanie rámov a heliem tiež patrí k nemu. Verím, že o ňom budeme ešte veľa počuť.

LAKOVANIE RÁMOV A HELIEM

Martin Knapec

Martin je tiež mladý výborný jazdec v endure. Je 7-násobným majstrom SR, víťazom Zlatého pedála z roku 2014 a taktiež držiteľom 7. miesta v Európskom pohári Spicak…. Bol jedným z prvých, ktorý sa nebál odvážnych farieb, a to mám rád. Má výraznú prilbu, ktorá ho odlišuje od ostatných a vždy viete, že to je on.