PÁR SLOV O NÁS

Ahoj, volám sa Michal a spolu s mojou manželkou Majkou nám robí radosť výroba personalizovaných heliem, striekanie bicyklov na zakázku a ja aj občas maľujem obrazy. Je to práca, ktorá nás baví, pretože je kreatívna a prinášame ľuďom radosť, krásu a originalitu.

a takto to prebieha

V prvom rade potrebujeme rám. V dopred dohodnutom termíne nám môžeš bicykel doniesť už rozložený, ale ak chceš kompletné služby, môžeš si ho nechať rozložiť aj u nás. Robí to pre nás firma CYCLODOGS bikeservis , ktorá sa zaoberá servisom bicyklov a sú to profíci. Najlepšie je, ak  rám ( alebo celý bike ) donesieš osobne a my si s Tebou preberieme čo máš rád/a, čo sa Ti páči a aké farby preferuješ. Či máš rád/a jednoduchosť, extravaganciu, eleganciu . Proste zistíme, čo Ťa charakterizuje.

Niektorí jazdci majú jasnú predstavu a niektorí dizajn nechajú na nás – aj to aj to je správne. Ak sa Ti nedá pricestovať, môžeš rám  (celý bike)  poslať aj poštou a všetky detaily dohodneme po telefóne. Pri tomto spôsobe si však nemôžeš vybrať konkrétny odtieň farby sám, sama, musíš to nechať na nás – a ver mi, že tých odtieňov červenej, modrej, či perleťovej je fakt veľa.

Ak sú na ráme nejaké škrabance, my si to opravíme, odmastíme a nastriekame do základu. Tento proces sa deje vždy rovnako. No a potom prichádza tá krásna kreatívna práca. Striekanie bicyklov. Farby sa vrstvia postupne, striekajú sa logá, využívajú sa rôzne postupy práce – všetko závisí od zvoleného dizajnu. Keď už má bicykel finálny dizajn, ideme lakovať. Lakovanie je taká bodka na záver, ktorá dodá dizajnu punc dokonalosti. Lak môže byť lesklý, tento sa používa najčastejšie a dá sa krásne opraviť, ale taktiež si môžeš vybrať lak matný.

Nastriekanie rámu trvá cca 1 týždeň a ceny sa pohybujú od 350€. Cena závisí od stavu rámu, dizajnu a zvolených farieb. Ak si nám bicykel doniesol/a celý, dáme ho opäť chlapcom z CYCLODOGS poskladať. A teraz nastáva ten moment, kedy si môžeš po svoj bike prísť.

 

Želáme ti veľa šťastných kilometrov na bicykli, ktorý je len Tvoj, je originálny, personalizovaný, jediný svojho druhu.

team mpdesign